O prodejně

Nakladatelství Křesťanský život pro Vás připravilo ve naší Křesťanské prodejně v Andělské ulici bohatou nabídku knih nejen ze svého nakladatelství, ale i nakladatelství se kterými kooperuje. Najdete u nás literaturu výchovně vzdělávací, beletrii, životopisy, knihy s biblickou tématikou, učebnice, Bible, ale také literaturu pro děti, omalovánky, knihy s příběhy a povídáním.

Mimo literatury Vám můžeme také nabídnout CD i DVD s hudbou, filmy a vzdělávacími pořady. Prodáváme samolepky, obrázky, keramiku a další předměty s křesťanskou tématikou. To vše za přijatelné ceny a v širokém sortimentu.  Fotodokumentaci naleznete zde.

V současné době mimo křesťanské literatury najdete také v naší prodejně sortiment vydavatelství GIMEL, které obohatilo náš prodej kvalitními audio i video nahrávkami nejen našich, ale i zahraničních interpretů a autorů, zpěvníky a další literaturou.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Na pult naší prodejny přišly v této době znovu reedice knih kutnohorských rodáků Pavla a Evy Dolejších.

                                            Dále byly nově zařazeny do prodeje knihy em. biskupa Rudolfa Bubika Nepřemožitelné světlo, I.-VI. díl. Recenze na knihu je zde. Duchovní boj I. a II. a také Historie letničního hnutí I.-VI.

Do prodeje zařazujeme také neustále aktualizovanou nabídku nakladatelství GIMEL obsahující zajímavé novinky na CD a DVD nosičích, dále máme na skladě i další tituly včetně zpěvníků. Přijďte si vybrat.

Prod17

Upravili jsme otevírací dobu takto:

 Středa – 15:00 – 17:00 hodin

Neděle  – vždy po shromáždění

Také je možná individuální návštěva prodejny dle dohody (viz kontakt)

Informace o sortimentu v prodeji a objednávky vždy v době prodeje – nebo na mob. telefonu +420 603 848 696 či emailu sbor@ackh.cz