O prodejně

Nakladatelství Křesťanský život pro Vás připravilo ve své prodejně v Andělské ulici bohatou nabídku knih nejen ze svého nakladatelství. Najdete u nás literaturu výchovně vzdělávací, beletrii, životopisy, knihy s biblickou tématikou, učebnice, Bible, ale také literaturu pro děti, omalovánky, knihy s příběhy a povídáním.atou nabídku knih nejen svého nakladatelství, ale i z ostatních nakladatelství. Najdete u nás literaturu výchovně vzdělávací, beletrii, životopisy, knihy s biblickou tématikou, Bible, ale také literaturu pro děti, omalovánky, knihy s příběhy a povídáním.

Mimo literatury Vám můžeme také nabídnout kazety, CD i DVD s hudbou, filmy a vzdělávacími pořady. Mimo to jsme pro Vás také připravili samolepky, obrázky, keramiku a další předměty s křesťanskou tématikou. To vše za přijatelné ceny a v širokém sortimentu.  Fotodokumentaci naleznete zde.

V současné době mimo křesťanské literatury najdete také v naší prodejně sortiment vydavatelství ROSA, které obohatilo náš prodej kvalitními audio i video nahrávkami nejen našich, ale i zahraničních interpretů a autorů, zpěvníky a další literaturou.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Na pult naší prodejny přišly v této době znovu reedice knih kutnohorských rodáků Pavla a Evy Dolejších.

                                            Dále byly nově zařazeny do prodeje knihy em. biskupa Rudolfa Bubika Nepřemožitelné světlo, I.-VI. díl. Recenze na knihu je zde. Duchovní boj I. a II. a také Historie letničního hnutí I.-VI.

Do prodeje zařazujeme také neustále aktualizovanou nabídku nakladatelství ROSA obsahující zajímavé novinky na CD a DVD nosičích, dále máme na skladě i další tituly včetně zpěvníků. Přijďte si vybrat.

Prod17

Upravili jsme otevírací dobu takto:

 Úterý 15:00 – 17:00 hodin

Neděle  11:30 – 12:00 hodin

Individuální návštěva prodejny je možná vždy po dohodě (viz kontakt)

Informace o sortimentu v prodeji a objednávky vždy v době prodeje – nebo na mob. telefonu +420 603 848 696 či emailu sbor@ackh.cz