Apoštolská církev, sbor Kutná Hora

  
  
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Picture 095

 

 

 

Pastor Pedro Pablo Ramirez

 opět v České republice

 

 

Zveme Vás ve dnech 17. –  20. listopadu 2016 na podzimní konferenci

s pastorem P.P.Ramirezem

na téma

“ K L I N I K A  D U Š E „

Konference bude probíhat v Kutné Hoře v kongresovém sále hotelu U Kata, kde bude také zajištěno ubytování a stravování účastníků konference.

Přihlašovat se můžete na celou konferenci i na jednotlivé dny. Vzhledem k tomu, že kapacita sálu je ale omezena, bude dána přednost vždy účastníkům hlásícím se na celou konferenci.

Ubytování je možné v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, stravování je přímo v hotelu.

   Přihláška a letáček se základními informacemi, programem a ceníkem jsou ke stažení zde:

  Přihláška UDKH2016                        Leták UDKH2016 – ceny, program, termíny

       Přihlášky zasílejte na emailovou adresu konference@ackh.cz  nebo poštou na adresu Apoštolská církev, Andělská 293, 284 01 Kutná Hora.

UPOZORNĚNÍ:

Registrace na konferenci zahájena!!!

Termín k zaslání přihlášek s požadavkem na ubytování je nejpozději do 16. října 2016, ve výjimečných případech (pouze při volné kapacitě hotelu) do 31. 10. 2016.

Po tomto termínu budou registrovány pouze přihlášky bez ubytování do naplnění kapacity sálu.

Na konferenci budou k dispozici i přeložené tištěné materiály na dané téma, které v těchto dnech procházejí grafickou úpravou a připravují se do tisku.

Bližší informace poskytneme na požádání na emailu mailto:konference@ackh.cz nebo na telefonu 603 848 696.

Životní příběh R. Bubika – prvního biskupa Apoštolské církve

Životní příběh prvního biskupa Apoštolské církve Rudolfa Bubika. Připravili: J. Prokš a Š. Pavlicová (klikněte na odkaz)

 Rudolf Bubik je člověk, který by někoho mohl iritovat už jen svým vzhledem. Menší, šilhavý a nedoslýchavý člověk s brýlemi, který navíc velmi často užívá sousloví: „Bůh mi řekl.“ Vyučený soustružník štval nejen své kolegy v dílně na šachtě, ale také estébáky. V důchodovém věku, který si teď užívá, píše knížky o své cestě víry. Vlastně je diktuje „sekretářce“, manželce jednoho z jeho čtyř synů, který vlastní vydavatelství. „Bratr Rudek“ má na co vzpomínat. Když jako teenager prožíval Boží doteky a kontakt s nově se rodícím letničním hnutím na Těšínsku, zřejmě netušil, že v důchodu bude mít za sebou asi dvacetiletou dráhu biskupa řádně registrované Apoštolské církve. (cit. z webu ČT)

Setkávání mládeže

Chceš slyšet něco zajímavého, poznat nové lidi, zahrát si hry, dobře se najíst nebo prostě jenom nevíš, co s volným pátečním odpolednem? Přijď mezi nás! Smile

Mládež se pravidelně setkává ve sborové budově každý pátek od 15:00.

Víkendovka v Hustopečích – fotky

Poslední lednový víkend jsme strávili s mládežníky v Hustopečích. Měli pro nás připravený program od A do Z a už se těšíme, až je budeme moct přivítat u nás v Kutné Hoře. Smile

Fotky v celém textu

Celý příspěvek

Křesťanská prodejna

Děkujeme za Vaše nákupy v roce 2015 a těšíme se na Vás opět v roce 2016.

                                          V době od 1.1. do 30.1.2016 budou v prodejně v Kutné Hoře probíhat inventury. Prodej bude opět zahájen od 1.2.2016.

Konec je blízko!

Doposud každá generace křesťanů počítala s brzkým příchodem Pána Ježíše. Proč by ale mělo toto očekávání být právě nyní obzvláště opodstatněné?

Pokud bych měl napsat scénář o dění, které o době konce popisuje Bible, bylo by pro mne nemožné vývoj dnešního světa popsat trefněji. Událos­ti kolem nás zapadají do biblického prorockého rámce pro konec věků. Nenapadá mi žádná důležitá událost, připravená pro poslední čas, která by se neuskutečňovala nebo nebyla na obzoru.

Realisticky viděno je třeba se ptát: „Jak dlouho může ještě tento stav trvat, než vše skončí?“

Někdo by mohl odvětit: „Vždy ve světových dějinách existo­valy těžké časy!“

Jsou zde ovšem dva důvody, pro které si myslím, že to je dnes jiné. Celý příspěvek

Poslední dny země

       Pozorujeme-li světové události, pak právě na Blízkém východě se zdá být světové pódium připravováno pro poslední dny.

     Po téměř 2 000 letech, kdy byl iz­raelský národ rozptýlen v 70 ze­mích světa, žije tento národ opět ve své původní vlasti. Jsou obklopeni oceánem nepřátel, jak to předpovědělo Písmo. Írán není pouze dominující vo­jenskou mod Blízkého východu, ale stal se zároveň světově největším státem, podporujícím mecenášem terorismu. Ve stejné době se ruský medvěd probudil ze zimního spánku a uplatňuje svůj vliv v podpoře íránského režimu. Nestabilní revoluce arabského světa jsou příčinou nejisté budoucnosti. Všude na Blízkém východu lidé křičí po míru.

     Nade vším tím se hrozivě vznáší staré proroctví z Ez 38-39, které předpovídá, že Írán (stará Persie) bude hrát klíčovou roli v čase konce a připojí se ke svazku států, které napadnou Izrael. To, čeho jsme nyní svědky, naznačuje přípravu k naplnění tohoto velkého proroctví. Celý příspěvek

Žijeme v zemi, kde není stud, kde nic není hanba. Ztratili jsme směr a stali se z nás Bludní Holanďané.

„Všechny společnosti v dějinách, které se ocitly na prahu kolapsu, měly společné to, že se v nich vyšinuly mezilidské vztahy a přestaly fungovat na přirozených principech. Hlavní otázka dnešního dílu tedy zní: Co dává tušit současný stav našich mezilidských vztahů o jejich vývoji do budoucna? Do jakých podob se bude vyvíjet naše rodina?“

Tak začíná článek uveřejněný na www.rozhlas.cz/dvojka. Chcete-li si celý článek přečíst či poslechnout, pak stačí kliknou zde.

 

1 2 3 7